Rolovacie priemyselné brány

Rolovacie priemyselné brány sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorý nemajú dostatok priestoru. Rolovacie priemyselné brány nájdeme v priemyselných objektoch, či skladoch. Tieto rolovacie priemyselné brány môžeme nájsť aj pri rôznych typov výkladových skríň, ale i pri zabezpečovaní obchodov. Rolovacie brány sa dajú montovať do otvoru, pod otvor, a nemusia mať žiadne ťažné zariadenie a aj cenová dostupnosť je prijateľná.

 

Priemyselné rolovacie garážové brány

okrem výbornej životnosti sú tiež veľmi spoľahlivé. A navyše, ich výhodou je univerzálnosť – môžu byť namontované v nových ale aj existujúcich budovách, z vonkajšej alebo z vnútornej strany miestnosti.

Rolovacie garážové brány

vďaka svojej konštrukcii a systému otvárania sú vhodné v situáciách, kedy nemáte okolo priestoru dostatok voľného miesta. Sú charakteristické nízkou hlučnosťou, výbornou tepelnou izoláciou a vysokou kvalitou lamela.

Farebná škála rolovacej brány – rolovacie brány môžu byť dodávané v štandardných farebných odtieňoch: pozink, červená, antracit, šedá, zelená. V prípade prevedenia inej farby je možné lamely striekať – nutná konzultácia
Možnosti osadenia rolovacej brány


Vyžiadajte si nezáväznú ponuku


Možnosti osadenia rolovacej garážovej brány